Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava kuka so dve sobi

0 МКД

Се изнајмува од: Марјан Вчера 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се издава куќа со две соби (дневна и спална) и купатило. Површина од 50 м2. Собите се опремени со покуќнина. Има кабловска ТВ и интернет. Телефон за контакт
Савка 071 299 267
Борис 070 218 815
Цена по договор
Марјан
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации