Објавени: ноем. 10 2022 12:00

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија

МКД

/ дневно
Објавени: ноем. 10 12:00
Прегледи: 123
Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 30/40м2/50м2/100m2 со вкупен капацитет 30 легла
Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
За сместување на повеќе лица на краток и за подолг период цена по договор
Во цената е вклучено кабелска телевизија и интернет
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 30/35/45/50/100 m2, for 30 persons .
All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen .
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации