Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi vo Kavadarci

0 МКД

Се изнајмува од: Mimi 25 фев. 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Кавадарци
Se izdavaat celosno uredeni sobi,pogodni za rabotnici, uchenici,familii.Kontakrirajte posle 16:00 h

Sobite imaat:
- poseben vlez
- banja
- internet
- kablovska
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации