Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani Krusevo

1 200 МКД /дневно

Се изнајмува од: Vangel 08 јан. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Крушево
Издавам два комплатно наместени апартмани во Крушево.

Апартман бр 1. - е со капацитет за 2 особи, има посебна кујна (опремена со потребен прибор) и посебно купатило, тв со кабелска, и греење на термо ел. печка.

Апартман бр. 2 - е со капацитет за 4 особи, има посебна кујна (опремена со потребен прибор) и посебно купатило, тв со кабелска, и греење на дрва и термо печка.

Цената е за апартман - по договор во зависност од број на ноќевања.

Контакт тел
070- 211-659 Томи
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации