Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cetirikreveten apartman Vince apartmani

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Винце Апартмани 09 јан. 12:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Крушево
Sloboden cetirikreveten apartman so sopstvena kujna, kupatilo, TV i internet. Greenjeto e na struja.

Sloboden od 16ti Januari.
Винце Апартмани
Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ и Wi-Fi интернет. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме.
Посетете ја нашата продавница
Таќа Бербер 18а Прикажи на мапата
076-408-909, 070-364-515
https://www.vinceapartmani.com.mk
Винце Апартмани
076-408-909, 070-364-515
Leaflet
Vince Apartmani do zicarnicata vo Krusevo 0 МКД
Vince Apartmani vednas do zicarnicata 0 МКД
Кон почеток