Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMANI I SOBI OD 100m2 VO KRUSEVO

0 МКД

Се изнајмува од: DOAGA 28 јун. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Крушево
SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA
IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI.
1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(KOMPLETNO OPREMENA), KAPATILO SO WC.KABELSKA TV. INTERNET
KAPACITET 8+4 LICA.
2. NA VTORIOT KAAT IMA 2 DVOKREVETNI I 1 TROKREVETNA SOBA, KUJNA,KAPATILO.INTERNET, KABELSKA TV. VO SEKOJA SOBA.
KAPACITET 7+2 OSOBI
KATOVITE SE SO POSEBEN NADVORESEN VLEZ A VNATRESNO SE POVRZANI SO SKALI DOKOLKU SE RABOTI ZA POGOLEMO DRUSTVO.
CENA 350 DEN. PO LICE..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации