Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elitni apartmani Casa LA KOLA Krusevo

0 МКД

Се изнајмува од: Casa "LA KOLA" - Krusevo 23 дек. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Крушево
Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.
Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni i cetirikrevetni apartmani
(parno greenje, internet, kabelska TV, ...)


Skype: n.cavkar
Casa "LA KOLA" - Krusevo
070 673 427
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации