Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ПРОСТОР ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ 50 м2

0 ЕУР

Се изнајмува од: xxx 24 ноем. 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Крушево
Се издава простор во Центарот на градот наспроти поштата, прилагодлив за повеќе намени.
Leaflet
Кон почеток