Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat sobi vo Krusevo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Sobi Mik Boj Best 06 дек. 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Se izdavaat sobi vo centarot na gradot vednas do zicarata. Sobite raspolagaat so parno greenje, kablovska tv, Wi Fi, kujna, wc, solarna topla voda vo sekoe vreme. imame cetiri krevetni sobi i dvokrevetni . mozi da se iznajmi i cel sprat od kuka so kapacitet za osum osobi. Povelete ve ocekuvame vo prekrasnoto Krusevo
Sobi Mik Boj Best
 
075 - 267 - 045
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации