Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi vo Krusevo

Се изнајмува од: Душко Јакимоски 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
From
Store
Локација
Крушево
Ако сакате да ги поминете Ново годишните празници, во топло расположение, на свеж и чист воздух, повелете во Крушево. Ние сме тука топло да ве пречекаме. Ве очекуваме!
Цена по договор.
Душко Јакимоски
078725150
Leaflet
Кон почеток