Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi za turisti vo Krusevo

Се изнајмува од: Filiposki Toni 13 дек. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава Викенд куќа со две соби и кујна (комплетно опремена), купатило, кабелска ТВ , интернет WI-FI ,греење на парно .
Куќата е на главната сообраќајница во близина на Спомен куќата ,,Тодор Проески,, со сопствен паркинг.
Цената е по договор
Повелете, Ве очекуваме.
Filiposki Toni
078 836-961
Leaflet
Кон почеток