Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN MIRKO-CENTAR

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: Pavleski Mirko 02 септ. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Izdavam apartman vo Ohrid 100m odalecen od OHRIDSKA banka ,za 4-5 osobi, so poseben vlez ,i sopstven parking,spalna so TV,dnevna so kujna kompletno opremena,TV, kablovska i kupatilo.

tel 046 261426 072 611442
Pavleski Mirko
072611-442
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации