Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman na samiot kej na Ohridskoto Ezero

0 МКД

Се изнајмува од: Misevski Goko 17 јул. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Izdavam nov celosno opremen apartman(stan) na samiot kej vo neposredna blizina na plostadot pomegu hotel Tino i vila Denarius, se koristi samo za izdavanje vo tekot na celata godina luksuzno opremen so soba za dneven prestoj, celosno opremena kujna i kupatilo, kablovska tv, internet, klima ured. Apartmanot e so dve spalni sobi osposoben za 5 lica.
Misevski Goko
075 827 023
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации