Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN SO 2 SPALNI SOBI

15 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Blagoja 30 авг. 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
70 m2....2 SPALNI SOBI PO 2 KREVETA, DNEVNA SOBA,MINI KUJNA, TARASA, PARKING....MAX ZA 4 OSOBI......1000 DEN NOKEVANJE
Кон почеток