Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 08:59

Apartmani Anja strog centar so parking

Објавени: септ. 23 08:59
Прегледи: 3274
Se izdava dva luksuzno namesteni apartmani vo najstrogiot del od centarot na Ohrid, na samo nekolku minuti od ezeroto i plostad. Apartmanite poseduvaat francuski lezaj, sopstveno kupatilo, kompletno opremena kujna, balkoni, klimatizirani, Smart TV, kablovska televizija, besplaten internet WIFI, daska za peglanje, fen 3 vida na peskiri, obezbeden besplaten parking.

Cena po dogovor vo zavisnost od periodot na iznajmuvanje!

Poveke informacii i sliki na sajtot www.apartmaniohrid-kolevski.com

tel za kontakt+38970250505 Aleksandar
+38975890999 Izabela

Опис на линк

Aleksandar

Devet kompletno opremeni apartmani i 2 studia, sekoj so opremena kujna,terasa,klima,kablovska, wireless internet,sopstven parking, perenje i peglanje po potreba. Povekje informacii i sliki na
www.apartmaniohrid-kolevski.com
email: [email protected]
tel. +38970250505
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Devet kompletno opremeni apartmani i 2 studia, sekoj so opremena kujna,terasa,klima,kablovska, wireless internet,sopstven parking, perenje i peglanje po potreba. Povekje informacii i sliki na
www.apartmaniohrid-kolevski.com
email: [email protected]
tel. +38970250505
ul.Sirma Vojvoda br.103 070250505 https://www.apartmaniohrid-kolevski.com

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации