Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani Dimitri vo strog centar sproti Kadmo

500 МКД /дневно

Се изнајмува од: Goran 16 јул. 00:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Raspolagame so 4 apartmani/studia od koi 3 dvokrevetni i edna trokrevetna.Objektot e nov,apartmanite imaat sopstveno kupatilo, WI-FI, TV,frizider i greenje.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации