Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMANI FILIP Strog centar do ezero

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Aleksandar Вчера 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Aleksandar

5 Огласи во продавницата

APARTMANI vo Ohrid 0 МКД
APARTMANI ANJA strog centar so parking 0 МКД
APARTMANI VO OHRID 0 МКД
Zavesi i kornizi 0 МКД
Се издава луксузно наместен апартман во најстрогиот дел од центарот на Охрид, на само неколку метри од езеро и плоштад. Апартманот поседува дневна соба, спална со француски лежај, сопствено купатило, комплетно опремена кујна, тераса со поглед на езеро и стар дел од градот, климатизиран, LCD TV, кабловска телевизија, бесплатен WiFi интернет, даска за пеглање, фен, 3 вида на пешкири, обезбеден бесплатен паркинг.
Цена по договор во зависност од периодот на изнајмување. Poveke informacii na www.apartmaniohrid-kolevski.com
Aleksandar
Devet kompletno opremeni apartmani i 2 studia, sekoj so opremena kujna,terasa,klima,kablovska, wireless internet,sopstven parking, perenje i peglanje po potreba. Povekje informacii i sliki na www.apartmaniohrid-kolevski.com email: [email protected] tel. +38970250505
Посетете ја нашата продавница
ul.Sirma Vojvoda br.103 Прикажи на мапата
070250505
https://www.apartmaniohrid-kolevski.com
Aleksandar
070250505

Aleksandar

5 Огласи во продавницата
Zavesi i kornizi 0 МКД
APARTMANI vo Ohrid 0 МКД
APARTMANI VO OHRID 0 МКД
APARTMANI ANJA strog centar so parking 0 МКД
Кон почеток