Оглас од претпријатие Објавени: авг. 13 2022 01:49

Apartmani i bungalovi Lile Pestani

Објавени: авг. 13 01:49
Прегледи: 1702

Сместено на само неколку чекори од камчестата плажа со спортови на вода, Лиле Пештани нуди бесплатен Wi-Fi и соби со кабловска телевизија и балкон. Бесплатен паркинг е достапен за гостите. Ресторан, продавници и локална автобуска станица се 100 метри.

Сите соби имаат фрижидер, прибор и кафемат. Некои соби се климатизирани. Гостите можат да ја користат заедничката кујна на приземјето, како и да се релаксираат во градината околу куќата. Традиционалните македонски јадења се подготвени на барање. Домаќините исто така служат домашно вино, ракија и леб.

Автомобили, велосипеди и чамци можат да се изнајмат во близина. Персоналот може да организира патувања со брод до Охрид и водени тури до планината Галичица. На имотот е на 2 км од музејот Вода Пештани и 17 км од историскиот манастир Свети Наум.

Пештани е село во подножјето на Националниот парк Галичица, каде што гостите можат да уживаат во пешачење и параглајдерство. Пред зградата има полициска станица. Охрид е оддалечен 10 км, а Меѓународниот аеродром во Охрид е 20-минутно возење далеку.
Опис на линк

Lile Apartmani Pestani

Вила Лиле

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Вила Лиле

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.
naum ohridski 78 pestani 0038946285063

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации