Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani i sobi vo Ohrid Centar najevtini so parno

0 МКД

Се изнајмува од: Joce 03 јан. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Izdavam vo centarot na Ohrid, 8 potpolno novi apartmani so 4 zvezdi. Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablovska TV, terasa, internet konekcija, klima, parno greenje, sopstven parking.
Za poveke informacii posetetego mojot web sajt www.apartmanijoce.com.mk Rezervacii na tel.070307293 i 077 733 744 ili na e-mail [email protected] Ako rezervirate na email obvezno ostavetegi vasite telefonski broevi za da se dogovorime. Cena- platete vie kolku vas vi odgovara..Karakteristicno za ovaa kuka e golemoto gostoprimstvo na domakinite koi nautro ke ve posluzat so kafe caj ili domasna rakija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации