Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani i sobi vo Ohrid

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: Симеон 23 јан. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издаваме 2 апартмани и 3 соби.
- Апартманите се комплетно опремени со сопствен влез, сопствена кујна, сопствен талет и раскошен тревен двор. Апартманите се со капацитет со по 4 кревети.
- Собите се со по 2 кревети, заедничка кујна за двете соби и заеднички толает. Собите содржат и сопствен балкон со масичка и столчиња.
За повеќе информации:
- контакт телефон: 078/608-369; 075/557-659
Симеон
078/608-369
Кон почеток