Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani i Sobi vo stariod del na ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Petar 29 јул. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se izdavaa Apartmani i Sobi vo stariod del na gradot odma do anticki teatar.
Sekoja soba raspolaga so sopstveno vc,klima i tv.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации