Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Apartmani kompletno opremeni vo Ohrid

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: Симеон 25 ноем. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Издаваме 2 апартмани.
- Апартманите се комплетно опремени со сопствен влез, кујна, тoалет и раскошен тревен двор. Еден од апартманите располага со клима уред, а двата апатрмани се опремени со TV и бежичен интернет. Апартманите се со капацитет од 4 и 5 особи.
Цена:
30 €

За повеќе информации:
- контакт телефон: 078/608-369; 075/557-659
Симеон
  Онлајн
075/557-659
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации