Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani studia i stan vo Centar povolno

0 МКД

Се изнајмува од: apartmani 21 септ. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Apartmanite se kompletno opremeni za 2-6 lica,so wi fi i kab tv , parking, kujna i kupatilo.Cena po dogovor.
Tel: 070 307 457
apartmani
070 307 457
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации