Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani studija PALOSKI

0 МКД

Се изнајмува од: Orce 12 јун. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Izdavam dobro uredeni apartmani studio vo centarot na Pestani. 2 (dva)trokrevetni apartmani, 3(tri)dvokrevetni apartmani i 2 dvokrevetni sobi so zaednicko kupatilo. Inaku site sobi imaat zasebi terasi i pogled prema ezero, a sobite se opremeni so televizor, kablovska i friztder. Na 10 m ima javen parking za vozila, na 15 m e plazata i vo precnik od 20 m se naogaat marketi, restorani, taksi postojki i postojki za javen prevoz. Kontakt 046 285 242, 070 391 556 , 070212419 Ilinka,ili Orce [email protected]
POVELETE pokraj bregot na preubavoto Ohridsko Ezero.
......ISKORISTETE JA SHANSATA ZA PREKRASEN ODMOR.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации