Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani Villa Kliment

0 МКД

Се изнајмува од: Кире Младеноски 04 јул. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Се издаваат 6 апартмани, кои се целосно опремени(секој со сопствено купатило и кујна) и климатизирани. Покрај вилата тече реката Даљан, а се наоѓа на 2500метри од центарот, односно 2200метри од езерото. Апартманите располагаат со сопствен паркинг, игралиште, летниковец и скара. Идеално место за одмор и рекреација.
За подетални информации:
Телефон:071-609-254
E-mail: [email protected]
Кире Младеноски
071609254


WhatsApp:
070844987
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации