Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT

0 МКД

Се изнајмува од: Љупчо 22 авг. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се издава апартман за три и апартман за четири особи во близина на пазарот .Апартаманите се со посебен влез ,ТВ кабловска, интернет конекција
мини кујна,купатило .Телефони за контакт 076278042
076315416
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации