Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Ljubanista 100m od ezero

0 МКД

Се изнајмува од: Игор 27 јул. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
СЛОБОДНО ОД 31.08.2020
Се издава викендица со 2(два) апартмани од по 40м2 на само 100м одалеченост од Охридското езеро. Апартманите се со посебен влез (еден апартман=цел спрат). Апартманите располагаат со посебно купатило, спална соба, дневна соба, комплет опремена кујна, телевизор, боом ТВ, ДВД, тераса со маса и столици, зидана скара, сопствен паркинг.
Тие што биле знаат зошто Љубаништа е најубавото и најмирното место во Охрид за фамилијарен одмор. А останатите дознајте!!!
Цена 30 евра по апартман.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации