Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani vo Ljubanista

0 МКД

Се изнајмува од: Marijana 28 јул. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se izdavaat dva apartmani vo Ljubanista so sopstven parking.
Apartmanite se kompletno namesteni so pogled na ezero i na samo 5m oddalecenost od sopstvenata plaza.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации