Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani vo Ohrid povolni i ubavi

0 МКД

Се изнајмува од: Marika Angeloska 21 септ. 17:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Aparmanite Mare , se naogaat vo centar na gradot,vo blizina na Ohridska banka-Skaj-korner i carsijata 2 apartmani sei trikreveten , studijo dvokreveteno i trokreveteno i soba dvokrevetna i site
raspolagaat so sopstveno kupatilo, i sopstvena kujna i kujnska oprema, frizideri, parking, internet, letna kujna , kabelska tv., se opremeni i so greenje D za zimskiot period. Rezervirajte Idealni uslovi za prijaten odmor...Cenata pocnuva od 400 den .Javetese ke se dogovorime.

cena 400 mkd.
Za kontakt:075 597-685 046 265-995
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации