Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Ohrid

25 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Милена 28 ноем. 21:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Издавам апартмани во Охрид на улица „Дејан Војвода“ бб.
За подетални информации контактирајте не' на наведениот број.
Милена
071 843 520
Leaflet
Кон почеток