Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo stariot del na Ohrid

0 ЕУР

Се изнајмува од: Biljana 25 авг. 15:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Apartmanite (studija) se naogaat vo stariot del na gradot vo blizina na katedralnata crkva Sv. Sofia, so prekrasen pogled na golem del od ezeroto i gradot. Opremeni se so klima, TV(kablovska, internet, sopstvena mini kujana opremena, sopstveno kupatilo. Se sto Vi e potrebno za idealen odmor ( atraktivni plazi, kafici, restorani, picerii, istoriski spomenici, kulturni manifestacii) se naogja vo neposredna blizina.Ima i parking.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации