Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMANI VO STROG CENTAR NA OHRID

25 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Емил 08 авг. 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид, позади судот, две минути до кеј.
Апартманите се нови и коплетно опремени, мини кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, балкон, градина. Пред зградата има и бесплатен паркинг простор.

Промотивни цени со попуст од 25% за месец јуни
Тел 076 888 288
[email protected]
Емил
076 888 288
Кон почеток