Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani za izdavanje vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: ilce 25 ноем. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman 101 e cevorokreveten opremen so kujna banja LCD tv WI-FI so povrsina od 30m2. Apartman 102 e petkreveten isto taka i toj e opremen so kujna banja LCD tv WI-FI i terasa so povrsina od 35m2. Apartman 103 e so klima dve spalni sobi dnevna soba kujna banja LCD tv WI-FI i terasa so povrsina od 65m2 obezbeden e parking za vasite vozila i sekoja banja od apartmanite e povrzana na solarno taka so topla voda 24/7. Povelete posetete ne. Za poveke informacii moze da ne pobarate na facebook stranata APARTMANIJONOSKI tuka mozete site sliki od apartmanite da gi vidite.voedno rabotime i so firmi na fakturi.

ilce
 
072313194
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации