Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: Симеон 19 септ. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Издаваме 2 апартмани.
- Апартманите се комплетно опремени со сопствен влез, кујна, тoалет и раскошен тревен двор. Еден од апартманите располага со клима уред, а двата апатрмани се опремени со TV и бежичен интернет. Апартманите се со капацитет од 4 и 5 особи.
Цена:
30 €

За повеќе информации:
- контакт телефон: 070/646-539; 075/557-659
Кон почеток