Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

APARTMENTS VELA - Novo Trokrevetno Studio

1 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Dimitar Bakuleski 13 авг. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Novo studio se izdava vo Peshtani, na samiot breg od Ohridskoto Ezero. Studioto e novo i raspolaga so 3 kreveti, TV, kablovska televizija, WiFi, kujna, frizider, sopstveno WC, terasa, privaten parking vo dvorot na kukjata ili zagarantirano parking mesto na ulica.

Cena po dogovor !!

Rezervacii na tel.
+389 78 266 502
+389 77 678 719
+389 46 285 397
Dimitar Bakuleski
+38978266502
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации