Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

H&M Apartmani vo Ljubanista

0 МКД

Се изнајмува од: Marijana 12 јун. 23:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se izdavaat apartmani vo Ljubanista na samo 5m od ezeroto so sopstven parking
Marijana
071740200
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации