Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Изнајмувам апартмани за викенди и Нова Година

1 500 МКД /дневно

Се изнајмува од: Aleksandar 19 ноем. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се изнајмуваат три нови студио апартмани во Лагадин за викенди и престојните празници.

Во склоп на апартманот има лежај, софа на спуштање, трпезарија, кујниче и тоалет. Цена од 1500-2500 во зависност од ноќевања и особи. Телефон за контакт 078 400 359 ФБ https://www.facebook.com/Sunny-lagoon-apartments-Lagadin-Ohrid-105301478350588 Инста: @sunny_lagoonapartments
Brand new three Studio apartments each by 20 sqm long designed as single room space. Situated only 50 meters from the lake coastline in Lagadin. Equipped with own bathroom, kitchen, dining table and bedroom and all air-conditioned. Additional folding sofa. Two apartments are suitable for two adults and small children, while the third one is for two adults (two additional) with two children. A free parking lot for guests, free wi-fi, TV, and hairdryer. mobile 078 400 359 ФБ https://www.facebook.com/Sunny-lagoon-apartments-Lagadin-Ohrid-105301478350588 Insta: @sunny_lagoonapartments
Aleksandar
 
078400359
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации