Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi apartmani i studia vo Strog Centar so Parking

Се изнајмува од: Aco Вчера 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Локација
Охрид
Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 300 метри од езерото и стариот дел од градот.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, мини кујна, купатило и тераса;
Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, интернет(Wi-Fi), итн.

Апартманот FANTASY 1 е луксузно опремен и потполно нов(2017 год.). Се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно.

Апартманот FANTASY 2 е потполно нов(Ноември 2018). Се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно.

Апартманот FANTASY 3 се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно.

Апартманите FANTASY 1, 2 и 3 располагаат со: тераса; спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, бесплатен интернет(Wi-Fi), итн.

Исто така имаме бестплатен паркинг(гаража).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Apartments LAVO
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)
Кон почеток