Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN OD 65m2 VO OHRID

0 МКД

Се изнајмува од: milco 05 авг. 10:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Apartman do 7 osobi(dve sobi so poseben vlez(ednata so 4 edinecni kreveti a drugata so francuski lezaj-spalna+eden krevet.Cenata e po 5 eur(300 den)po osoba a se naogame vo blizina na medicinski centar.Vo site sobi ima frizider,TV-kablovska,wierles internet.Javete se ce se dogovorime.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации