Оглас од претпријатие Објавени: авг. 31 2022 10:08

De Lux Apartmani vo strog Centar Ohrid

ЕУР

/ дневно
Објавени: авг. 31 10:08
Прегледи: 12323
Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani(kapacitet 5-6 lica) vo centarot na Ohrid (ul 7 noenvri br38) oddaleceni 50 metri od Ohridska banka i 300 metri od pristanisteto. Opremeni se so francuski krevet, dopolnitelni kreveti, kujna, kupatilo, LED kablovska tv, wi-fi internet, sopstven parking. Cena 6 do 8 evra na po lice na den vo zavisnost od toa kolku lica kolku dena i vo koj period gi iznajmuvaat apartmanite. Moznost za iznajmuvanje na dvata apartmani istovremeno.
Podetalno na www.apartmani-ohrid.com
tel:+38970/320444
Опис на линк

Аpartmani Оhrid

www.apartmani-ohrid.com 
Izdava novi i odlicno namesteni studio(kapacitet 4 lica) i apartman(kapacitet 6-7 lica) vo centarot na Ohrid (ul 7 noenvri br38a) oddaleceni 50 metri od Ohridska banka i 300 metri od pristanisteto. Opremeni se so francuski krevet, dopolnitelni kreveti, kujna, kupatilo, kablovska tv, sopstven parking. Cena 6 do 8 evra na po lice na den vo zavisnost od toa kolku lica kolku dena i vo koj period gi iznajmuvaat apartmanite. Moznost za iznajmuvanje na dvata apartmani istovremeno.tel:+38970/320444 www.apartmani-ohrid.com
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

www.apartmani-ohrid.com 
Izdava novi i odlicno namesteni studio(kapacitet 4 lica) i apartman(kapacitet 6-7 lica) vo centarot na Ohrid (ul 7 noenvri br38a) oddaleceni 50 metri od Ohridska banka i 300 metri od pristanisteto. Opremeni se so francuski krevet, dopolnitelni kreveti, kujna, kupatilo, kablovska tv, sopstven parking. Cena 6 do 8 evra na po lice na den vo zavisnost od toa kolku lica kolku dena i vo koj period gi iznajmuvaat apartmanite. Moznost za iznajmuvanje na dvata apartmani istovremeno.tel:+38970/320444 www.apartmani-ohrid.com
ul 7noemvri br.38 +38970-320444 https://www.apartmani-ohrid.com

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации