Објавени: авг. 12 2015 09:04

Hotelski sobi

МКД

/ дневно
Објавени: авг. 12 09:04
Прегледи: 84
hotelski dvokrevetni i trikrevetni sobi na najdobra lokacija vo Ohrid.Blisku do centar i plazi,marketi posta bolnica....
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации