Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov apartman vo stariot del na gradot 25m2

0 МКД

Се изнајмува од: Mitko 06 јул. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Pochituvani Gosti!
Apartmanot e lociran vo kukata nad kafebar LIQUID vo stariot del na gradot na 10m od ezeroto i 1min. do ploshtadot, odma do kafebarot Kadmo i Hemingway, Aquarius i Sveta Sofija.....
Nudi smestuvanje za dve ili tri osobi i raspolaga so sopstveno kupatilo, terasa (so prekrasen pogled na ezeroto), LCD, kabelska, frizider.....
Tel. 070 550 830
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации