Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smestuvacki kapacitet Villa & Sparadise

0 МКД

Се изнајмува од: Zoran 18 јул. 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Site patista vodat kon nasiot smestuvacki kapacitet Vila & Spa Sparadise blisku do centarot, opremen za site vkusovi i site generacii. Vilata Vi nudi:
-sopstven bar; dorucek
-sopstven parking
-sopstven Spa centar (fitnes, bazen, sauna, parna banja).
-igroteka za vasite deca
Sveza voda i svez vozduh ke pocuvstvuvate samo kaj nas.Javete se i rezervirajte, Ve ocekuvame.
Sliki i podetalni informacii mozete da dobiete na nasata web strana www.sparadise.com.mk ili na telefon 078/302-626
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации