Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SOBI OHRID EVTINO UDOBNO REZERVIRAJ

0 МКД

Се изнајмува од: slavco 07 мај 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
***ПОЧИТУВАНИ***
Издавам соби во потполно нова куќа во близина на дискотека арена на 800 метри од езеро опремена со-
Нови единачни кревети и лежаи
Тв кабелска-55КАНАЛИ во секоја соба
Интернет ви-фи конекција
Бањи со топла вода 24 саати
Кујни со сите елементи и прибор
Приватен паркинг на располагање карши куќа 500м2
Организиран превоз до сите плази по автобуски цени Славија 20 Градиште 40 ден...
Бесплатна достава на пици сендвичи и сите видови на скара до куќа
КОНТАКТ Славчо 070 966 616(VIP оператор)
Ивана 078 258 949

ЦЕНА 350 ден!
ПОЗДРАВ ОД ОХРИД ! ! ! !
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации