Објавени: авг. 18 2015 12:15

VIKENDICA I DVE KAMP PRIKOLKI VO NAS ELESHEC

Објавени: авг. 18 12:15
Прегледи: 264
Iznajmuvam vikendica i dve kamp-prikolki vo naselba Elesec,nad avto-kampot Elesec, mirno i tivko mesto, ispolneto so zelenilo i senki.
Bidete podaleku od gradskata dzungla, a poblisku do prirodata !
tel: 078/769-916 krste
070/331-091 aleksandar
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации