Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pavlovski Apartmani Ohrid

450 МКД /дневно

Се изнајмува од: kosta 17 јан. 11:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Апартманите и соби Павловски се наоѓаат на самиот брег на Охридското езеро (на шеталиштето).
Иако се наоѓаме во самиот центар на градот, ви нудиме мир и тишина за пријатен одмор.

Располагаме со двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани, апартман за 2-6 особи(две спални соби, купатило, дневна и кујна);
Нудиме и 2 соби (кои делат заедничка бања).

Бесплатен WI-FI.

Во секоја соба има фрижидер, ТВ со кабловска,грејни тела, а некои имаат и сопствена кујна.

Уживајте во прекрасно уредениот двор со зеленило и фонтана.
Доколку сте со кола, обезбеден ви е паркинг.

Можни се секакви комбинации на леглата.

Во цената е вклучена туристичка такса.
Собите се категоризирани.

Во близина на апартманите има: банка, продавница, ресторани, пицерија, стоматолошка ординација.

*СПЕЦИЈАЛНО: ЦЕЛ СЕПТЕМВРИ НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

За дополнителни информации контактирајте нè.
e-mail:[email protected]
skypeid:kosta.pavlovski
Leaflet
Кон почеток