Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava apartman

Се изнајмува од: Svetlana 01 авг. 19:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Se izdava apartman vo blizina na Gimnazija. Apartmanot ima poseben vlez, sopstveno WC, internet, parking, kujna.Apartmanot za 4 lica e sloboden od
3 Avgust.Aparmanot se izdava samo na familja!
Se izdava soba za dve lica slobodna od 3 Agust.


Telefon za kontakt 070391331
Svetlana
070391331
Leaflet
Кон почеток