Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava satn i sobi vo Ohrid

Се изнајмува од: Natasa 19 јун. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се издаваат соби и стан во строг центар на Охрид со клима кујна тераса
Leaflet
Кон почеток