Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Dimitar 12 јун. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има свое купатило и сопствена кујна. Целосно опремени со клима, потребниот прибор за во кујна,ТВ кабловска, одличен и брз интернет, голем двор, балкон итн.
Локацијата е многу поволна поради тоа што сте одалечени 1 минута од чаршијата | 2 минути од кејот, но сепак ја имате потребната приватност во апартманот, но и во дворот кој можете слободно да го користите.
Исто така ако сте со моторно возило на располагање има паркинг, кој е бесплатен и најчесто слободен. Совесно ги пратиме и применуваме мерките кои се препорачани од страна на Министерството за здравство и нема потреба да се грижите за хигиената во вашето студио.
За подетални информации и резервации јавете се на следниот број - 071814517
Dimitar
071814517
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации