Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Весна 25 ноем. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосема мирно место. Комплетно се опремени со: TV со кабелска, интернет,мини фрижидер, клима-уред, сопствено купатило, заедничка чајна кујна + поголема опремена кујна со трпезариска маса на долниот спрат. Исто така поседуваме маса за билијард, двор со маси за одмор и сопствен паркинг.
Весна
 
076423089
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации